کد خبر: ۱۵۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱
از آنجا که فعالیت وی تحت الشعاع کارکرد کاملا مسکوت شورای محترم نگهبان و در اوج ناباوری عموم به توقف و سکون محکوم و انتشار برنامه اش به اقتضای فضای سیاسی کشور عملی نشد اینک برنامه دولت قانون که به لحاظ مفهومی خیلی زودگذر و مستعجل بود جهت استحضار هموطنان عزیز منتشر می شود .
دکتر سبحانی در روز ۱۸ اردی بهشت ماه ۱۳۹۲ یعنی روز ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در وزارت کشور طی سخنانی در جمع خبرنگاران اعلام کرد که برنامه دولت قانون را در روزهای آینده منتشر خواهد کرد .از آنجا که فعالیت وی تحت الشعاع کارکرد کاملا مسکوت شورای محترم نگهبان و در اوج ناباوری عموم به توقف و سکون محکوم و انتشار برنامه اش به اقتضای فضای سیاسی کشور عملی نشد اینک که صحت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران از سوی شورای نگهبان تائید گردیده است ضمن آرزوی توفیق برای رئیس جمهور محترم منتخب ملت در ترویج و تعمیق گفتمان اصول و مبانی قانون اساسی برنامه دولت قانون که به لحاظ مفهومی خیلی زودگذر و مستعجل بود جهت استحضار هموطنان عزیز منتشر می شود .

دانلود برنامه دولت قانون


بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ذخیره
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
مسعود
.
Iran, Islamic Republic of
.
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
1
|
6
.
استاد از شما بسیار ممنونم. خیلی دوست داشتم که برنامه دولت قانون را مطالعه کنم.
آشنا
.
Iran, Islamic Republic of
.
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۱
1
|
4
.
صد افسوس و دریغ. از این همه بی عدالتی چه باید کرد؟ هرگاه به خاطر می آورم که چه بیرحمانه با شما رفتار شد، آهی از سر غم و اندوه از نهادم بلند می شود.
ناشناس
.
Iran, Islamic Republic of
.
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
1
|
5
.
با سلام
متاسفانه با اعلام نظرات شوراي نگهبان، كشور فرصت مغتنم و كم نظيري را از دست داد. حضور دكتر سبحاني در رقابتهاي انتخاباني حتما مي توانست به برنامه محور و عميق شدن رقابتها و اخلاقي شدن كارزار انتخابات كمك شاياني بكند. افسوس و دريغ كه كشور را از اين فرصت محروم كردند.
اميداوارم دكتر سبحاني سايت خود را به روز نگه دارند و به عنوان يك فعال و منتقد عالِم، در فضاي سياست ورزي كشور همچنان حضور فعالي داشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد