کد خبر: ۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
عصر پنج شنبه:
دکتر حسن سبحانی نماینده ادوار مجلس پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه عصر در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ثبت نام کرد.
دکتر حسن سبحانی نماینده ادوار مجلس پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه عصر در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران ثبت نام کرد.
حسن سبحانی در دولت سازندگی به عنوان معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز فعالیت می‌کرد.

بیانیه انتخاباتی قرائت شده در ستاد انتخابات کشور به شرح ذیل می باشد: 
به دلائل معین،دوره توسعه یافتن کشور ما طولانی شده است. ما در نیل به توسعه یافتگی که موجبات رفاه و آرامش و معنویت انسان ها را تدارک می بیندبا تاخیر تاریخی مواجهیم. از این روی برای جبران این عقب افتادگی طولانی، بایدملت ما انجام کارهای سختی را متعهد شود. بدون شک حداقل به یک دهه کوشش و هوشیاری و کار و مشارکت نفس گیر ملت در همه ابعاد اجتماعی اش احتیاج است تا جامعه وارد مرحله توسعه یافتگی خویش شود.
 تحقق این مهم تشکیل دولت هائی را می طلبد که با تبیین عالمانه و اخلاق مدارانه امور،پیچیدگی های آن ها را به مردم بگویند و در کنار آنان، لزوم حل و فصل و گشایش در مشکلات سخت و گره بر داشته اقتصادی، سیاسی و اجتماعی را زمینه سازی کنند و ملت را برای اقدامات فداکارانه و نه شنیدن وعده های اغواگرانه آماده نمایند . لذا اقتضاء ایران امروز تشکیل دولتی است که ادعای حل معجزه وار مشکلات عدیده مردم را به  موزه ها سپرده باشد و با جستجوی توانمند سازی ملت در راستای حل مشکلات  کشور ، نشان بدهد که مساله ها و مشکلات واقعی فعلی جامعه را می شناسد. دولتی که شجاعانه به مردم بگوید که طی کردن این مسیر ، به تحمل رنج و فداکاری ملی نیاز مند است.
مساله امروز ملت آماده شدن برای بستن کمربند های کار و تلاش و تحمل ریاضت و پرداختن هزینه های آزادی و استقلال و عدالت، به منظور شتاب بخشیدن به حرکت کند توسعه یافتگی ایران و جبران عقب ماندگی های آن است و من تشکیل چنین دولتی را تعقیب می کنم ان شاء الله.

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ذخیره
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد